Letošní sezóna se na střešovické Petynce nesla v duchu mnoha vodních atrakcí, letních sportů a rodinné pohody. Sportovně-rekreační areál koupaliště Petynka díky vysoké kvalitě služeb a vynikající čistotě vody přilákal téměř 103 tisíce návštěvníků!

12182752 1062987267067437 7650553062344406817 o

Petynka letos přitáhla nejen sportovně založené návštěvníky, jakými jsou kondiční plavci či plážoví volejbalisté a nohejbalisté, ale také obrovské množství rodin s dětmi. Ti zde ocenili nápaditě řešené dětské hřiště, brouzdaliště s křišťálově čistou vodou, 103 metrů dlouhý tobogán a další vodní atrakce. Opakovaně oceněná čistota vody, upravené travnaté pláže, možnost volby mezi stínem a sluníčkem, ale i kvalitní občerstvení s příjemnou obsluhou patřily mezi základní atributy nabídky.

 

Padaly rekordy

Krásné počasí na letní koupaliště vždy přivábí větší množství lidí, ale díky vyhřívanému bazénu s nejčistší vodou v Praze bylo na Petynce plno, i když právě nesvítilo sluníčko a teploty nebyly zrovna tropické. První návštěvníky jsme uvítali už 1. května a ještě 30. září se v našem bazénu plavalo,“ uvádí Petr Macháček, místopředseda představenstva akciové společnosti SNEO a dodává „Mnoho návštěvníků vyhledávalo Petynku i jako sportoviště a chodili si sem zahrát plážový či klasický volejbal, nohejbal, nebo badminton.“ O tom, že na Petynce se lidem líbí, svědčí i letošní rekordní počet 102 752 návštěvníků.

Vodní atrakce pro malé i velké
Hitem letošní sezony se stala novinka aquazorbing. „Jeho kouzlu podlehli děti i dospělí a chůzi po vodě si chtěli vyzkoušet na vlastní kůži. Jsme rádi, že se nápad s rozšířením vodních atrakcí setkal s tak velkým zájmem návštěvníků,“ vysvětluje Petr Macháček. Pro děti byly tuto sezonu připraveny také aquapaddlery, které lákaly zejména ty nejmenší.

Stoupla kvalita občerstvení
Příjemné posezení v plážovém baru, kiosek s pestrou nabídkou teplého i studeného občerstvení, vstřícná a milá obsluha – to vše patří na koupališti Petynka k standardním službám. „Snažíme se našim návštěvníkům vyhovět po každé stránce a tak jsme letos ještě zvýšili úroveň občerstvení a rozšířili sortiment,“ dodává Petr Macháček. Již nyní se společnost SNEO připravuje na sezónu 2016. Chtěla by navázat na dosavadní trend zvyšování kvality služeb v zájmu spokojených návštěvníků.

Vytvořeno: 26. říjen 2015