Předpověď na pondělí Prvního máje, kdy otvíráme, zatím dobrá: polojasno, 15 st. C. Voda v bazénu se hřeje. Takže snad přijde vhod i výzva a motivace teplými nápoji.

Vytvořeno: 27. duben 2017

Dne 18. 04 .2017 vyhlásila společnost SNEO, a.s. veřejnou soutěž na pronájem části sportovně-rekreačního areálu Petynka za účelem provozu dětského koutku.
Vyzýváme všechny zájemce o účast na výběrovém řízení a předkládání nabídek v souladu s uvedenou Výzvou, a to do 10. 05. 2017 do 13: 00 hodin.

 Soubory ke stažení:

Vytvořeno: 18. duben 2017

V pátek 24. března 2017 byla se vší slávou přivítána nová posila komunálních služeb - multifunkční Nilfisk City Ranger 3500.Číst dál

 

Vytvořeno: 26. březen 2017

Ve středu 22. března byla na radnici MČ Praha 6 slavnostně podepsána smlouva na vytvoření projektové dokumentace pro dostavbu sportovně-rekreačního areálu Petynka. Číst dál

 

Vytvořeno: 23. březen 2017

Pro Koupaliště Petynka v Praze 6 hledáme do mladého kolektivu na období květen – září schopné brigádníky na pozici Obsluha sportovišť a vodních atrakcí.
Požadujeme:
• příjemné vystupování
• pečlivost
• samostatnost
• zručnost
• znalost AJ výhodou
• práce s PC a pokladnou
• požadujeme hmotnou zodpovědnostPlat 94,- Kč/hod. hrubého + možné prémie až do výše 10 %

Pro Koupaliště Petynka v Praze 6 hledáme do mladého kolektivu na období květen – září schopné brigádníky na pozici pokladní.

Požadujeme:
• příjemné vystupování
• pečlivost
• samostatnost
• znalost AJ výhodou
• práce s PC a pokladnou
• požadujeme hmotnou zodpovědnost
Plat 94,- Kč/hod. hrubého + možné prémie až do výše 10 %

 

Vytvořeno: 17. březen 2017

V úterý 20. prosince v 10 hodin byla za přítomnosti zástupců MČ Praha 6 a členů vedení společnosti SNEO a.s. slavnostně zahájena výstava devíti prací v rámci studentské architektonické soutěže Dostavba sportovně-rekreačního areálu Petynka - opláštění budovy. Zároveň zde proběhlo předání cen autorům návrhů.

 

Vytvořeno: 20. prosinec 2016

Všechny informace týkající se výstavy naleznete zde

Vytvořeno: 14. prosinec 2016

Oceněné návrhy studentské soutěže naleznete zde

Vytvořeno: 13. prosinec 2016

V minulém týdnu byl vybrán vítězný návrh studentské architektonické soutěže „Dostavba sportovně-rekreačního areálu Petynka – opláštění budovy“.
Soutěž byla vyhlášena v červenci tohoto roku společností SNEO ve spolupráci s Katedrou urbanismu a územního plánování FSv ČVUT v Praze za podpory a účasti Městské části Praha 6.
Odborná porota hodnotila 9 soutěžních návrhů a jako vítězný vybrala návrh Kristýny Ulrychové (viz foto níže). Tento návrh bude na základě doporučení odborné poroty zapracován do finálního vzhledu dostavby Petynky.
Druhé místo obsadila práce Jana Novotného, třetí Bc. Veroniky Bejšovcové a čtvrté Bc. Barbory Drahorádové.
Na dalších místech se umístili Dominika Klavrzová, Jakub Michálek, Bc. Vojtěch Kořalka, Bc. Veronika Nejedlíková, Bc. Tomáš Nagy.
Všechny soutěžní návrhy na opláštění budovy budou prezentovány v prostorách radnice MČ Praha 6 a na FSv ČVUT.
První čtyři oceněné studentské práce budou rovněž zveřejněny na webových stránkách společnosti.
Všem soutěžícím děkujeme.


Zde vítězný návrh

Vytvořeno: 13. prosinec 2016

Zaparkujte své auto pohodlně a za příznivou cenu 10 Kč na 1 hodinu nebo 100 Kč na celý den.

Více informací zde v letáku.

 

Vytvořeno: 23. říjen 2016